گروه رسانه‌ای «لرستان»

مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی لرستان

مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی لرستان   مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان لرستان گفت: بنیاد برکت در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی مناطق کمتر توسعه یافته لرستان مشارکت می‌کند.   حامد ویس‌کرمی اظهار کرد: با عنایت به ضرورت و اهمیت مقوله سلامت و تاثیر […]

مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی لرستان

 

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان لرستان گفت: بنیاد برکت در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی مناطق کمتر توسعه یافته لرستان مشارکت می‌کند.

 

حامد ویس‌کرمی اظهار کرد: با عنایت به ضرورت و اهمیت مقوله سلامت و تاثیر آن بر روند پیشرفت، به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اقدام به مشارکت در ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی لرستان کرده است.

 

وی افزود: این طرح ها با هدف بهبود کیفیت زندگی مردم و همچنین ارتقاء شاخص‌های سلامت در استان صورت گرفته است، که در قالب آن ۳۹ پروژه بهداشتی شامل مراکز بهداشت، مراکز جامع سلامت و اورژانس‌های بین جاده‌ای تعریف شده‌اند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان بیان کرد: در مجموع بیش از ۲۶۳ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه ها اختصاص یافته که تاکنون ۱۸۳ میلیارد ریال آن تخصیص و هزینه شده است.

ویس‌‌کرمی در ادامه گفت: از مجموع ۳۹ پروژه بهداشتی، تا کنون ۲۱ پروژه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته‌ و تلاش‌ها برای اتمام ۱۸ پروژه باقیمانده ادامه دارد.

 

وی افزود: امیدواریم با تلاش های دانشگاه علوم پزشکی شاهد تسریع در روند احداث و بهره برداری از پروژه‌های باقیمانده و افزایش خدمت رسانی به مناطق محروم استان باشیم.

  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر