گروه رسانه‌ای «لرستان»

گلایه‌های جوانترین ورزشکار ایران در پارالمپیک ریو

ایسنا/لرستان نفر چهارم پرتاب نیزه کلاس F۴۶ پارالمپیک ریو می‌گوید: در حقش اجحاف شده و در پارالمپیک توکیو شرکت نمی‌کند.

محمد فتحی گنجی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بیش از چهار بار در مسابقات مختلف برای رکوردگیری پارالمپیک توکیو توانستم بالای ۶۰ متر پرتاب کنم و در آخرین رکوردگیری نیر۶۰ متر و ۹۷ سانتی‌متر انداخته‌ام و درحال حاضر با نفر دوم رنکینگ جهانی تنها ۸۷ سانتی‌متر و با نفر سوم ۶۶ سانتی‌متر فاصله دارم.

وی ادامه داد: ضمن اینکه هر سه نفر رنکینگ جهانی در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ کمتر از ۵۹ متر پرتاب کرده‌اند که می‌شود گفت رکورد من نسبت به رقبا بهتر است.

فتحی گنجی گفت: با توجه به اینکه در روستا زندگی می‌کنم و با شرایط سختی که دارم و بدون هیچ امکانات و حمایتی از طرف فدراسیون توانستم خودم را به سه نفر برتر جهان برسانم.

دارنده نشان برنز پرتاب نیزه جوانان جهان افزود: فدراسیون هیچ حمایتی نکرده‌ و انتظار دارند از رکورد جهان هم بیشتر پرتاب کنم. اگر من هم دو ماه به اردو می‌رفتم و حمایت می‌شدم شک نکنید بالای ۶۶ متر پرتاب می‌کردم.

وی با بیان اینکه با دست خالی به این رکوردها رسیده‌ام، تصریح کرد: حتی یک نیزه درست و حسابی هم برای پرتاب نداشتم. وقتی خودم رکورجهان  را بزنم حمایت فدراسیون به چه دردی می‌خورد!

فتحی گنجی تاکید کرد: من یک قدم تا مدال طلای پارالمپیک فاصله داشتم و خودم زحمت کشیدم که به اینجا رسیده‌ام و به نظرشما فدراسیون چکاره است که نمی‌تواند یک قدم برای بنده بردارد؟

وی گفت: من قول می‌دهم اگر به پارالمپیک توکیو اعزام شوم روی سکو قرار می‌گیرم که شانس مدال طلا نیز بیشتر است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر