گروه رسانه‌ای «لرستان»

/انتخابات ۱۴۰۰/نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس: مردم با شور و نشاط در سرنوشت کشور خود سهیم هستند

ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با شور و نشاط در سرنوشت کشور خود سهیم هستند.

سید حمیدرضا کاظمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: باتوجه به سازوکاری که در کشور برای حضور مردم در نظر گرفته شده است در این رویداد علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری، شاهد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم.

وی اضافه کرد: یک انتخاب برای مدیریت شهری و رستایی و دیگری برای مدیریت عالی اجرایی کشور است که امروز توسط مردم رقم می‌خورد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود که مردم حضور پرشور، گسترده و با نشاطی داشته باشند تا با یک مشارکت بالا مدیر عالی اجرایی کشور و مدیر شوراهای اسلامی شهر وروستا را به مدت چهارسال به نیابت از خود انتخاب کنند.

کاظمی با بیان اینکه مشارکت مردم درانتخابات امروز بسیار حساس و پراهمیت است، عنوان کرد: در این رویداد حساس و مهم رییس جمهور به عنوان سکاندار قوه مجریه انتخاب می‌شود.

وی با تاکید براینکه حضور مردم باید گسترده و پرشور باشد، تصریح کرد: مشارکت مردم در این رویداد مهم بسیار حساس و پراهمیت است چرا که  مردم می‌خواهند با انتخاب فرد مورد نظر خود  اداره امور اجرایی کشور را به به دست فردی اصلح بسپارند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیام این حضور برای کشورهای مختلف دنیا که بخشی دوستان جمهوری اسلامی  و بخشی مخالفینی هستند که بر طبل ناامیدی و یاس برای ملت ایران می‌زنند نشان از شورو نشاط مردم دار که در سرنوشت کشور خود سهیم بوده و این مایه خرسندی است.  

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر