گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی: مشکلات با حضور مردم در انتخابات حل می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه و دیدگاه مقام معظم رهبری این است که مسائل و مشکلات با دست‌های خود مردم و با حضورشان در انتخابات حل می‌شود.

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به شرایطی که الان در آن قرار داریم و شرایط فعلی دنیا و مسائل و مشکلاتی که ملت ایران دارند، این مسائل و مشکلات به دست ملت و حضور آن‌ها در صحنه برای تعیین سرنوشت خودشان حل می‌شود، بنابراین مردم باید در انتخابات حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور چشمگیر در انتخابات در تحقق توقعاتی که مقام معظم رهبری دارند کوشا باشند، عنوان کرد: نگاه و دیدگاه مقام معظم رهبری این است که این مسائل و مشکلات با دست‌های خود مردم و با حضورشان در انتخابات حل می‌شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار می‌رود همه مردم مانند ادوار گذشته که در زمان‌های حساس به صحنه آمدند و با درایت و تدبیر انتخاب کردند، امروز نیز که حضورشان کارساز است و می‌تواند به مسئولین کمک کند، در صحنه حضور داشته باشند.

وی عنوان کرد: دولتی که شکل می‌گیرد بهتر است با پشتوانه قوی مردمی باشد که بتواند با پشتوانه مردم برای حل مشکلات آن‌ها با برنامه تلاش کند و برگ زرین دیگری به افتخارات ملت افزوده شود.

کاظمی با اشاره به این‌که همه دنیا دوستان و مخالفین جمهوری اسلامی در دنیا نظاره‌گر این انتخابات هستند، عنوان کرد: دوستان علاقه‌مند هستند شاهد حضور گسترده مردم باشند، دولت پشتوانه قوی مردمی داشته باشد می‌تواند به واسطه آن راه‌های سختی که پشت سر گذاشته را هموارتر دنبال کنند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که دشمنان جمهوری اسلامی می‌خواهند یأس و ناامیدی را در جامعه پمپاژ کنند، تصریح کرد: با حضور مردم یک پاسخ محکم و دندان‌شکن به دشمنان داده می‌شود.

این نماینده مجلس گفت: دشمنان همچنان کار خود را انجام می‌دهند که مردم ما مأیوس شوند اما جَوسازی‌ها علیه ملت ایران تأثیر ندارد و مردم با عشق و علاقه نسبت به رهبری و نظام در انتخابات حضور چشمگیر دارند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر