گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار لرستان: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عقل منفصل دستگاه‌های اجرایی است

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: تجربه مدیریت بانوان به ویژه در سازمان‌های بزرگ به خوبی جواب داده است.

موسی خادمی، پنج‌شنبه، ۱۹ فروردین، در جلسه هم‌اندیشی برنامه‌ریزی و توسعه لرستان که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیرکل حوزه ریاست استانداری، رئیس‌ و معاونین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با یک عملکرد مناسب می‌تواند به استان کمک کند و به نوعی این سازمان عقل منفصل دستگاه‌های اجرایی در استان‌هاست.

وی ادامه داد: سال پایانی دولت زمان به نتیجه رسیدن اقدامات دستگاه‌های اجرایی است و امیدواریم با جمع‌بندی‌های مناسبی که انجام خواهد شد بتوانیم عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته و در پایان از این جمع‌بندی به‌عنوان یک تجربه برای ادوار بعد استفاده شود.

خادمی با بیان اینکه تجربه مدیریت بانوان به ویژه در سازمان‌های بزرگ به خوبی جواب داده است، افزود: گزارشات ارائه شده در این جلسه در زمینه شورای فنی، برنامه‌ریزی، آمار و سایر حوزه‌ها بسیار امیدوار کننده بود و از انجام اقدامات مؤثر در توسعه استان حکایت دارد.

استاندار لرستان بر ضرورت پیگیری اقداماتی مانند جذب اعتبارات باقیمانده از سیل تأکید کرد و ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با ایجاد تعامل بیشتر با فرمانداری‌ها در تسریع اقدامات عمرانی شهرستان‌ها اقدام کند.

وی با اشاره به لزوم پرهیز از هرگونه رابطه گرایی در استان، تصریح کرد: ضابطه‌مندی در اجرای اقدامات از اهمیت بالایی برخوردار است تا از تضیع حقوق مردم جلوگیری شده و نارضایتی در سطوح جامعه را به‌دنبال نداشته باشد و باید در نظر داشت محصول اقدامات دستگاه‌های اجرایی در طی یک مسیر درست حاصل می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر