گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی خبر داد: معرفی سرمربیان تیم‌های لیگ برتر والیبال بانوان و آقایان

ایسنا/لرستان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی از معرفی سرمربیان تیم‌های لیگ برتر والیبال بانوان و آقایان تا چند روز آینده خبر داد.

صمد نورعلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال ۹۹ شرایطی فراهم شد که در والیبال تیمداری کردیم و این کار را با اسم لک‌دانه نورعلی کوهدشت در زیرگروه لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور استارت زدیم.

وی ادامه داد: همانطور که بارها گفته‌ام قصد داریم سال ۱۴۰۰ با نام لرستان در لیگ برتر والیبال بانوان و آقایان تیمداری کنیم و برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام شده است.

نورعلی تصریح کرد: امتیاز لیگ برتر بانوان را داریم و برای آقایان نیز یک امتیاز خریداری خواهد شد و در این راستا اقدامات لازم تقریباً نهایی شده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی کوهدشت افزود: با چند گزینه برای هدایت این دو تیم صحبت‌هایی داشته‌ایم و تا چند روز آینده سرمربیان به طور رسمی معرفی خواهند شد و استارت کار را می‌زنیم.

وی تاکید کرد: برنامه‌های زیادی برای این دو تیم داریم و تمام تلاش‌مان این است که نماینده شایسته‌ای برای لرستان باشیم.

نورعلی گفت: این دو تیم با نام لک‌دانه لرستان در لیگ برتر شرکت خواهند کرد و تیم‌ها متعلق به کل مردم این استان است و آنان صاحب این دو تیم هستند و باعث افتخار است که برای استانم کار انجام دهم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر