گروه رسانه‌ای «لرستان»

بهره‌برداری از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی نبیان در بازدید از  ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد، بیان کرد: یکی از دغدغه‌های مردم خرم‌آباد و مسئولان استان افتتاح این ورزشگاه بوده که پیگیر تامین منابع برای تکمیل پروژه بودیم.

وی افزود: هفته گذشته جلسه‌ای با استاندار لرستان و  مدیرکل راه و شهرسازی استان داشتیم و وعده داده بودیم که قبل از پایان سال ۹۹ بازدیدی از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد و بروجرد داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی افزود: تامین منابع مالی سبب می‌شود مقداری پروژه‌ها تطویل زمان پیدا کنند؛ هم‌اکنون این پروژه ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع و در هشت طبقه بنا شده که ساختمان اصلی آن ۹۹۷۰ مترمربع و مساحت ساختمان جنبی ورزشگاه ۸۲۰ متر مربع است.

نبیان با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ عملیات اجرایی ورزشگاه ۱۵هزار نفری به پایان خواهد رسید، اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده که سال آینده این ورزشگاه افتتاح شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶۰ میلیارد تومان برای این پروژه ورزشی هزینه شده است، افزود: تلاش دولت این است که بتواند با تامین منابع آن وعده خود را عملیاتی کند.

معاون وزیر راه و‌ شهرسازی بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز از جمله چراغ و صندلی‌ها خریداری شده ؛ نیاز است استان نیز برای تأمین مواردی همچون منابع آبی  موردنیاز چمن زمین ورزشگاه و برق آن ورود کنند.

نبیان گفت: در سیلاب فروردین دو سال گذشته مردم لرستان دچار خسارت شدند، ما نیز با مشاور صحبت‌ کردیم  و طرح‌هایی ارائه شد که همزمان با بهره‌برداری ورزشگاه،  جمع‌آوری آب‌های سطحی اطراف ورزشگاه در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود : با مدیر کل راه و‌ شهرسازی لرستان نیز صحبت شده برای محور مواصلاتی از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان مسیر دسترسی آماده سازی شود.

انتهای پیام/خ


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر