گروه رسانه‌ای «لرستان»

از کاندیداهای انقلابی و موثر حمایت می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مسعود کریمی بیرانوند، اظهار کرد: کارگروه یاوران اصلح با لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص تلاش برای برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب افراد اصلح پایه گذاری شد و در انتخابات سال گذشته مجلس شورای اسلامی توانست عملکرد نسبتاً مطلوب و رضایت بخشی از خود به اجرا در آورد.

وی افزود: این کارگروه از سوی تشکل اسلامی دانشجویان و فارغ التحصیلان و لرستان که دارای قدمت ۳۰ ساله در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است پایه گذاری شده و تلاش دارد بتواند زمینه ورود افراد اصلح، کارآمد و انقلابی را به مناصبِ خدمت رسانی مهیا کند.

دبیر کارگروه انتخاباتی یاوران اصلح بیان کرد: تیم تخصصی این کارگروه متشکل از جوانان صاحب‌نظر در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی گرد هم آمده اند و تلاش دارند در انتخابات آتی شورای شهر صلاحیت های فردی، تخصصی و کاری کاندیدای شورای شهر را به طور دقیق و هوشمندانه بررسی و در نهایت افراد اصلح را به مردم معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه همواره بخشی از انتقادات و نارضایتی های عمومی ناشی از عملکرد شورای اسلامی شهرها بوده است، گفت: این کارگروه پروژه‌هایی طراحی کرده است تا بعد از طی کردن مراحل مختلف کاندیداها را مورد ارزیابی و پایش قرار دهد و در نهایت از آنها برای شرکت در انتخابات، حمایت و همراهی لازم را خواهد داشت.

کریمی بیرانوند تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری نیز برنامه های متنوعی در حوزه فرهنگی و علمی از سوی کارگروه در حال طراحی است که ان شاءالله به اطلاع مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر