گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس: کشاورزان لرستانی دیگر برای کاشت برنج هیچ محدودیتی نخواهند داشت

ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان لرستانی دیگر برای کاشت برنج هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

مرتضی محمودوند امروز ۲۵ بهمن‌ماه، با بیان اینکه با مساعدت و همکاری وزیر نفت که انصافاً تلاش کردند، موفق شدیم دو مجوز را برای اولین بار در لرستان بگیریم، اظهار کرد: مجوز خوراک پتروشیمی و مجوز خوراک پالایشگاه در بالاترین حجم و سطح، از دستاوردهای این خادم ملت، به‌عنوان نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی بوده است.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این دو خبر در حوزه صنعت، یک خبر خوب هم برای کشاورزان دارم، تصریح کرد: در کمیسیون تلفیق هم موفق به رفع ممنوعیت کشت برنج در لرستان شدیم و کشاورزان لرستانی دیگر برای کاشت برنج هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با بیان این مطلب که ۴۰ روز از ساعت ۶ صبح تا ۲ بامداد در کمیسیون تلفیق تلاش کردیم تا در حق مردم لرستان اجحاف نشود، افزود: خدا را شاکرم که در این جایگاه توانستم تأثیرگذار باشم و کارهای متعدد دیگری از قبیل افزایش چشمگیر بودجه، بحث سدها، علی‌الخصوص سد بختیاری و … انجام دهم که همه این دستاوردها را حاصل حضور این سرباز مردم در کمیسیون تلفیق و کمیته‌های تأثیرگذار مجلس می‌دانم.

محمودوند ادامه داد: با سرمایه‌گذارانی برای هر دو پروژه خوراک پتروشیمی و خوراک پالایشگاه رایزنی کرده‌ایم و با همت استاندار، مدیران اجرایی استان، نهادهای امنیتی، نظامی و همه مردم لرستان قطعاً در آینده‌ای نزدیک این دو طرح بزرگ اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر