گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: جامعه کارگری با درک صحیح از جنگ اقتصادی و تحریم نقش آفرینی می‌کنند

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جامعه کارگری با درک درست و صحیح از جنگ اقتصادی و تحریم نقش آفرینی می‌کنند.

علی آشتاب امروز ۱۲ بهمن ماه در مراسم نواختن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور که با حضور مدیران شورای هماهنگی رفاه اجتماعی، تشکلات کارگری و کارفرمایی، شوراهای اسلامی کار، کارگران و تعاونگران استان در شرکت داروسازی دکتر جهانگیری برگزار شد، با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در شکل گیری انقلاب نقش جامعه کارگری پررنگ و تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: در تداوم انقلاب و در جنگ تحمیلی شاهد حضور جامعه کارگری لرستان هستیم و مصداق آن تقدیم ۱۷۶ شهید است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در همین شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌ها امروز شاهدیم سربازان این جنگ کارگران و فرماندهان کارآفرینان و کارفرمایان هستند که در این شرایط سخت چرخ اقتصاد کشور را می‌چرخانند و به پایداری اشتغال کمک می‌کنند.

آشتاب اضافه کرد: جامعه کارگری با درک درست و صحیح از این جنگ اقتصادی و تحریم دارند نقش آفرینی می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز فضای حاکم بر جامعه کارگری و کارفرمایی لرستان آرام و توام با تعامل، کارجمعی و مشارکتی است و اختلافات بین کارگر و کارفرما تفاهمی و سازشی حل و فصل می‌شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: در مراکز تولیدی کارگران و کارفرمایان تلاش کردند که اقلام مورد نیاز کرونا را در استان تولید و علاوه بر پوشش دهی نیاز مردم مازاد را به دیگر استان‌ها صادر کنیم و این تهدید تبدیل به فرصت شد.

آشتاب گفت: با کارآفرینی، نقش آفرینی مشکلی برای تولید اقلام بهداشتی در لرستان نداریم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر