گروه رسانه‌ای «لرستان»

لرستان در زمینه کشف قاچاق در کشور بهترین وضعیت را دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی پلدختر اظهار داشت: شهرستان پلدختر گر چه از نظر جمعیتی کوچک اما به لحاظ امنیت جغرافیایی وکریدور جاده‌ای شریان حیاتی محسوب می‌شود که در گزارش‌های نیروی انتظامی آمده، باید به عنوان شهرستان متوسط به بالا در موضوعات پلیسی دیده شود.

وی به کلانتری ۱۱ شهر پلدختر که در جریان سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ تخریب شده اشاره کرد و افزود: این کلانتری قبل از سیل معارضی نداشت اما اکنون که بحث خیابان ساحلی و انسداد کوچه پیش آمده باید سازمان متولی آن را قیمت گذاری کند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: در این رابطه کارشناس دادگستری، نیروی انتظامی آن را تایید و سازمان به اندازه این ملک، مکانی را به جای آن مشخص کند ، پس از آن گزارش‌های لازم به مهندسی ستاد کل ناجا ابلاغ و با گرفتن دستور تهاتر می‌شود که پیگیری‌های لازم در این صورت گرفته است.

وی افزود: فرماندهان نیروهای مسلح در تابعیت ستاد کل و فرمانده معظم کل قوا قرار دارند و برعکس همه سازمان‌های اجرایی و غیره در رابطه با تهاتر و فروش ملک اختیاری ندارند اما براساس تشریفات قانونی ستادکل با نگاه عالمانه و با در نظرگرفتن منفعت مردم تهاتر صورت می‌گیرد.

سردار مهدیان نسب یادآورشد: ۳۲ خانه سازمانی پلدختر در تفاهم نامه نوشته شده که به علت هزینه‌های ناشی از شرایط کرونایی تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود: استان لرستان در زمینه کشف قاچاق در کشور بهترین وضعیت را دارد و در اجرای طرح‌های عملیاتی و پیش‌گیرانه جزو استان‌های پیشرو است و در کنترل جاده‌ای و پیش‌گیری از تصادفات، ۴۳ درصد کاهش تصادفات داشته است.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر