گروه رسانه‌ای «لرستان»

بازگشایی مدارس متوسطه لرستان از اول بهمن‌ماه

نصرالله بازگیریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا، تعداد محدودی از مدارس با رعایت موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی از اول بهمن‌ماه سال جاری بازگشایی و آموزش به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه قرار است مدارس متوسطه اول و دومی که زیر ۵۰ نفر دانش‌آموز دارند بازگشایی شوند، افزود: ۲۳۰ مدرسه در لرستان شامل این بخش‌نامه هستند.

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش لرستان بیان کرد: درصورتی‌که که وضعیت شهرهای استان ازنظر کرونا آبی باشد کلاس‌های درس با جمعیت کمتر از ده نفر در این ۲۳۰ مدرسه برگزار می‌شود.

بازگیریان با اشاره به اینکه تمامی مدارس فنی و کاردانش استان بایستی از بهمن‌ماه کلاس‌های عملی خود را به‌صورت حضوری برگزار کنند، تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های درس برای مدارس فنی و کاردانش در حالت وضعیت زرد نیز به‌صورت حضوری خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: مدیران مدارس با حساسیت برنامه‌ریزی لازم را در چند روز باقیمانده برای آمادگی بیشتر به عمل خواهند آورد همچنین طبق دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی، رعایت فاصله‌گذاری کلاس‌ها انجام می‌شود و مدت‌زمان برگزاری هر کلاس‌ها سی دقیقه خواهد بود.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر