گروه رسانه‌ای «لرستان»

نائب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران: توسعه مخابرات به کاهش فاصله طبقاتی کمک می‌کند

ایسنا/لرستان نائب رئیس هیات مدیریت شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات در حال حاضر یک سیستم فرابخشی است.

دهناد در مراسم انتصاب سرپرست جدید مخابرات منطقه لرستان که امروز ۱۰ دی‌ماه برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز شهادت سردار سلیمانی، یاد و خاطره ۶۳۰۰ شهید لرستان را گرامی داشت و اظهار کرد: لرستان سابقه درخشانی در هشت سال دفاع مقدس داشته و همواره در صف مقدم دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های سرشار انسانی و طبیعی لرستان، عنوان محروم را شایسته این استان ندانست و تصریح کرد: توانمندی‌های این استان تاکنون ناشناخته مانده است.

نائب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه در حال حاضر اهمیت فناوری اطلاعات به‌صورت روز افزون در دنیا مورد توجه ویژه قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: حوزه ارتباطات در زمان کنونی با تمام توان در خدمت همه ارکان نظام است و تمام قوا از آن بهره‌مند می‌شوند.

دهناد با تاکید بر اینکه امروز سیستم مخابرات یک دستگاه درون‌گرا نیست، اضافه کرد: مخابرات در حال حاضر به‌عنوان یک سیستم فرابخشی و موتور محرکه تمام بخش‌ها از تامین امنیت گرفته تا حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و … محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: توسعه مخابرات به کاهش فاصله طبقاتی کمک می‌کند و اعتقاد دارم که باید به  استان‌های زاگرس‌نشین نگاه ویژه و توجه بیشتری داشته باشیم.

نائب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران ضمن آرزوی توفیق و کسب موفقیت‌های پی در پی در مسیر رشد و تعالی مخابرات منطقه لرستان، از تلاش‌ها و اقدامات سازنده مهندس قاسمی، مدیر پیشین این منطقه تقدیر کرد و افزود: در حوزه ارتباطات و مخابرات برای رسیدن به نقطه مطلوب با همت سرپرست جدید منطقه و مجموعه کارکنان منطقه لرستان بتوانیم در راستای رفاه حال مردم و ارائه خدمت به مردم استان گام‌های موثری برداشته شود.

در پایان از حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار 
لرستات و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

همچنین محمدرضا بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در این جلسه ضمن قرائت حکم  صادره از جانب مدیر عامل شرکت مخابرات ایران برای سرپرست جدید مخابرات منطقه لرستان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

در این مراسم مهندس شمسی‌فر سرپرست جدید مخابرات منطقه لرستان نیر ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی، تقدیر از حسن اعتماد مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، اظهار کرد: امیدوارم توفیق داشته باشم پاسخ این اعتماد را با همت مجموعه مخابرات منطقه لرستان به نحو شایسته به انجام برسانیم و مثمر ثمر واقع شویم. 

وی از تلاش‌های مدیر پیشین مهندس قاسمی قدردانی کرد و افزود: مهندس قاسمی والحق والانصاف منشا اثر بودند و بنده خود را از راهنمایی‌ها و مشورت ایشان و مدیران اسبق  بی‌نیاز نمی‌بینم.

سرپرست جدید مخابرات منطقه لرستان خاطرنشان کرد: ما امانتدار سهامداران شرکت مخابرات ایران هستیم و حفظ این امانت را وظیفه خود و مجموعه کارکنان مخابرات منطقه لرستان دانست.
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر