گروه رسانه‌ای «لرستان»

یک نماینده مجلس: استفاده از جاده‌های ایمن و استاندارد حق مردم است

ایسنا/لرستان نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: استفاده از جاده‌های ایمن و استاندارد حق مردم است.

حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی نوزدهم آبان ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در سالیان اخیر در شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان شاهد بوده‌ایم نبود جاده بین شهری استاندارد و ایمن بوده است.

وی با تأکید بر اینکه استفاده از جاده‌های ایمن و استاندارد حق مردم کوهدشت و رومشکان است، اضافه کرد: بر همین اساس پیگیری تعریض و رفع نقاط حادثه‌خیز این دو شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

مبلغی تصریح کرد: از جمله محورهایی که باید تعریض و مشکلات آنها برطرف شود چهارخطه کوهدشت- زانوگه، راه بابازید- سیمره و کوهدشت- گراب هستند که پیگیری‌هایی در این راستا انجام شده است. 

این نماینده مجلس افزود: در راستای رفع این مشکلات اخیرا پیگیری‌هایی از طریق دو تن از معاونین وزیر راه و شهرسازی انجام شده که نهایتاً رئیس راهداری کشور و معاون زیرساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در این زمینه قول مساعد برای محورهای یاد شده دادند.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه روزانه چندین هزار خودرو از این محورها تردد داشته و به دلیل چهار خطه نشدن جاده جان هموطنانمان در خطر قرار دارد لذا هر چه سریع‌تر باید رفع مشکلات و تکمیل این پروژه‌ها انجام شود که در این راستا مجددا پیگیری های لازم را انجام خواهم داد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر