گروه رسانه‌ای «لرستان»

لژیونر لهستانی پلیمر: رشد ورزشکاران ایرانی خوب است/عرب رستمی می‌تواند جزو ۸ نفر برتر دنیا شود

ایسنا/لرستان ورزشکار لهستانی تیم پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد می‌گوید: زهرا عرب رستمی می‌تواند جزو ۸ نفر برتر دنیا در ماده پرتاب چکش شود.

آرکادیوش روگووسکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته چهارم شدیم که امسال عنوان نایب قهرمانی را کسب کردیم و امیدوارم سال‌ آینده قوی‌تر کار کنیم و قهرمان شویم.

وی با بیان اینکه هر سال ورزشکاران بهتری به مسابقات دوومیدانی ایران می‌آیند، اضافه کرد: ورزشکارانی از مدارس و دانشگاه‌ها به این مسابقات اضافه می‌شوند و افرادی که سن‌ کمتری دارند رشد و رکوردهای خوبی داشته و من باور دارم اگر همین روند ادامه پیدا کند در مسابقات بین‌المللی هم می‌درخشند.

روگووسکی با بیان اینکه از قرارداد و همکاری با تیم پلیمر راضی بوده، افزود: یک تیم و در واقع یک باشگاه بسیار خوب است و بدون شک می‌تواند در میادین بین‌المللی همین روند موفقیت‌آمیز را تکرار کند.

این ورزشکار لهستانی در پاسخ به پرسش ایسنا که آیا پرتاب‌گری از ایران دیده که بتواند مدال بین‌المللی کسب کند؟ گفت: یک ماهی که اینجا بودم خیلی نمی‌توانستم ورزشکاران ایرانی را ببینم و درگیر درگیر کارهای خودم بودم اما زهرا عرب رستمی در پرتاب چکش که زیر ۱۸ سال سن دارد از پتانسیل خیلی خوبی برخوردار است و تکنیک خوبی دارد. او با این عملکرد می‌تواند جزو هشت نفر برتر دنیا قرار بگیرد البته اگر مربی خوبی داشته باشد.

وی گفت: ایران مردمان بسیار خوبی دارد و در دو سالی که به اینجا می‌آیم هیچ مشکلی نداشته‌ام و کشور خوبی دارید.

به گزارش ایسنا آرکادیوش روگووسکی در هر سه مرحله مسابقات پرتاب چکش عنوان نخست را برای تیم پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد کسب کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر