گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیران موانع سرمایه‌گذاری در لرستان را برطرف کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی امروز در شورای اداری استان لرستان اظهار داشت: برگزاری جلسات شورای اداری بایستی باعث هماهنگی دستگاه‌های اجرایی استان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم شوذ.

وی با بیان اینکه جنگ هشت ساله تنها یک جنگ با ابعاد نظامی نبود، افزود: در این جنگ تاثیرات مثبت زیادی در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برای جمهوری اسلامی داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: یکی از تاثیرات مثبت دوران دفاع مقدس رسیدن به این باور بود که بایستی کشور را در حوزه دفاعی خودکفا و قدرتمند کنیم و این امروز به خوبی محقق شده است.

شاهرخی با اشاره به اینکه دفاع مقدس باعث شد جوانان مومن و انقلابی در کشور تربیت شود، تصریح کرد: این جوانان در بحران‌هایی مانند شیوع بیماری کرونا به میدان آمده‌اند و باری بزرگ را از دوش دولت و نظام برداشتند.

وی خاطرنشان کرد: بایستی سعی کنیم در جنگ اقتصادی نیز کشور را با استفاده از ظرفیت جوانان نخبه خودکفا و قدرتمند کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: طرح‌هایی که در استان حال اجرا هستند را بایستی با تلاش و پیگیری‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی تکمیل کنیم.

شاهرخی با بیان اینکه سازمان بازرسی و تعزیرات حکومتی در حوزه بر خورد با گران‌فروشی بایستی بیشتر فعالیت کنند، اظهار کرد: بایستی زمینه جذب سرمایه‌گذاری را در لرستان فراهم کنیم و برای تحقق این امر بایستی مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تمام توان خود را به کار گیرند.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر