گروه رسانه‌ای «لرستان»

خدمت صادقانه به مردم پیام دفاع مقدس است

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت الاسلام نقی هادی روز سه‌شنبه در جمع مردم در مسجد امیرالمومنین (ع) شهر پلدختر، با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد در سطح کشور، استان و شهرستان در برخی جلسه‌ها  تنها به ظاهر شعار ولایت می‌دهند که این نفاق و فتنه است، بلکه باید در عمل با خدمتگزاری خالصانه  به مردم ولایت پذیری را در عمل به اثبات رساند.

وی افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل از امام راحل تبعیت محض داشتند و این ولایت پذیری در عملیات‌هایی مانند ثامن الائمه در شکست حصر آبادان و جزیره مجنون در سال 1362 نمایان است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر به دلایل اولیه  نامگذاری دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: یکی از این دلایل این است که رزمندگان اسلام در این دوران در جنگ تحمیلی با عمل به آیات قرآن آن را در جبهه‌ها تفسیر عملی کردند.

وی افزود: تبعیت از دستورات ائمه معصوم(ع) که جایگاه آنان به عنوان اولامر در قرآن کریم است را رزمندگان و ملت ایران در دوران دفاع مقدس آن هم در زمان غیبت امام زمان (عج) به عنوان وصی پیامبران به رهبری امام راحل به منصه ظهور گذاشتند و این یکی دیگر از دلایل نامگذاری جنگ تحمیلی به دفاع مقدس است.

هادی، با بیان این که توطئه و برنامه ریزی دشمن تحریف دفاع مقدس است، بر یادآورشد: دفاع مقدس گنجینه ماندگار روح ایمان و خودباوری که انقلاب و کشور را بیمه کرد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر، بر ترویج و انتقال اندیشه و فرهنگ دفاع مقدس در نسل معاصر و نسل‌های آینده تاکید کرد و گفت: امروز نیز همه ما موظف به حفظ آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس با تبعیت محض از امامین انقلاب و در عصر حاضر مقام معظم رهبری نه در ظاهر بلکه به صورت عملی هستیم.

انتهای پیام /


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر