گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار لرستان: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلح است

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلح است.

سید موسی خادمی به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرده که در این پیام آمده است: مقام معظم رهبری (مدظله): در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ما با ایستادگی و مقاومت خود در راه خدا، این توطئه را به‌وسیله و نردبانی به سمت قله‌ی آرزوها و ارزش‌های اسلامی و وسیله‌ای برای پیشرفت تبدیل کرد.

در ادامه این پیام آمده است: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلحی بود که به پشتوانه اعتماد به قدرت‌های نظامی دنیا حمله به مرزهای این سرزمین را آغاز کرد.

به‌راستی پیروزی در این نبرد نابرابر حاصل نمی‌شد مگر با رشادت و دلاوری مردان و زنان مسلمان میهن اسلامی ایران که با دستان خالی اما اراده‌ای پولادین و با تکیه بر ایمان و اعتقادی راسخ، اجازه جدایی ذره‌ای از خاک وطن را به رژیم بعثی ندادند.

حاصل آن مقاومت‌ها و رشادت‌های مخلصانه، امروز در پیشرفت دانش و تکنولوژی بومی توسط جوانان بسیجی این خاک زرخیز به‌وضوح برای تمام دنیا قابل احساس است و یقیناً با بهره‌گیری از این ظرفیت می‌توان بر اهریمن توطئه و استکبار پیروز شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان جان بر کف، بر خود لازم می‌دانم هفته دفاع مقدس، سالگرد آغاز روزهای عشق، رشادت و شهامت را به رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، مردم عزیز ایران سربلند بالاخص مردم مؤمن و رشیدپرور استان لرستان تبریک و تهنیت عرض کنم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر