گروه رسانه‌ای «لرستان»

واحدهای سیل‌زده معمولان هنوز تکمیل نشده‌اند

سید حبیب‌الله موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در پلدختر اظهار داشت: خبر تکمیل صد درصدی واحدهای احداثی سیل زدگان معمولان و انتشار آن در فضای مجازی موجب اعتراض و انتقاد مردم و تشویش اذهان عمومی شده، چرا که این واحدها تکمیل و راه اندازی نشدند.

 وی افزود: به عنوان نماینده دولت در بخش معمولان، قبول دارم که تعهدات دولت در رابطه با منازل احداثی سیل زدگان معمولان با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت صد در صد به پایان رسیده، اما این واحدها تکمیل نشده و آماده بهره‌برداری نیست.

 بخشدار معمولان گفت: افزایش قیمت کالا و مصالح ساختمانی بر اثر تحریم‌های ظالمانه موجب شده سیل زدگان پس از انجام تعهدات دولت و تمام شدن تسهیلات بانکی توان مالی برای تکمیل منازل خود نداشته باشند.

 وی افزود: ضرورتی نداشت در چنین شرایطی مدیرکل بنیاد مسکن لرستان پایان بازسازی منازل مسکونی سیل زدگان معمولان را بین مردم و در فضای مجازی انتشار دهد. 

موسوی یادآور شد: شفاف بودن مسئولان با مردم از برکات دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان است و نباید کاری کرد که بین مردم این شائبه ایجاد شود که مسئولان از وضعیت مردم مطلع نیستند و با آنها فاصله دارند.

وی افزود: حضرات آیات مبلغی نماینده مجلس خبرگان رهبری و شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و مسئولان شهرستانی در بازدیدهای مختلف از سایت سیل زدگان معمولان در جریان این امر قرار دارند که واحدهای احداثی این شهر هنوز تکمیل نشده است.

بخشدار معمولان گفت: انتظار می‌رود با ورود آیت الله مبلغی و آیت الله شاهرخی بنیادهای خیریه برای تحویل منازل احداثی به سیل زدگان معمولان علی رغم نزدیک شدن به فصل بارندگی ورود پیدا کرده تا در آینده نزدیک این واحدها به بهره‌برداری برسند.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر