گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد: پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در لرستان

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به تداوم ثبت‌نام و بررسی پرونده‌های متقاضیان دریافت تسهیلات گفت: تاکنون ۱۱۱ میلیارد تومان به متقاضیان آسیب‌دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.

علی آشتاب در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان که امروز ۲۲ شهریورماه برگزار شد، سهم لرستان را از تسهیلات حمایتی آسیب‌دیده از کرونا را ۶۹۶ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک‌ها و دستگاه‌های اجرای روند پرداخت شتاب بیشتری گرفته که تاکنون ۲۶ هزار و ۱۴۰ پرونده با مبلغ ۲۵۹ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال ۳۲ هزار و ۴۰۹ نفر برای دریافت تسهیلات کرولا به بانک‌های عامل استان معرفی‌شده‌اند.

وی با اشاره به تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان و کسب کارهای آسیب‌دیده از کرونا، اظهار کرد: از تعداد معرفی شدگان این طرح‌ها به بانک‌های عامل تاکنون مبلغ ۱۱۱ میلیارد تومان به ۱۳ هزار ۹ پرونده با اشتغال ۱۴ هزار و ۷۹۲ نفر پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مهلت ثبت‌نام در سامانه کار برای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا را تا پایان شهریورماه سال جاری عنوان و خاطرنشان کرد: بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا که فاقد بیمه و کد کارگاهی هستند تا پایان شهریورماه فرصت دارند تا در سامانه کارا تقاضای خود را ثبت کنند.

آشتاب با اشاره به تسهیلات پرداخت شده از محل اشتغال روستایی، اضافه کرد: مبلغ ۲۲۷ میلیارد تومان به تعداد یک هزار و ۲۵۱ طرح با ۵ هزار و ۴۴ فرصت شغلی جدید تاکنون به متقاضیان از سوی بانک‌های عامل استان لرستان پرداخت و عقد قرارداد شده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر