گروه رسانه‌ای «لرستان»

کلاهبردار 980 میلیارد تومانی در ازنا دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ازنا، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعداد زیادی از شهروندان به پلیس شهرستان “ازنا” مبنی بر اینکه یک نفر با شگردهای متقلبانه در شهرستان‌های تابعه مبالغ هنگفتی را از آنان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع در دست ماموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با بررسی‌های به عمل آمده و مراجعات حضوری شکات مشخص شد، کلاهبردار که فردی مغازه دار و کاسب بوده به مدت ۲ سال با سوء استفاده از اعتماد مردم و با وعده سود پول هنگفت بابت سپرده گذاری نزد وی، موفق شده از ۲۴۰ شهروند در شهرستان‌های “ازنا و الیگودرز” مبلغ ۹۸۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و جامع پلیسی، متهم را در شهرستان ازنا شناسایی و دستگیر کردند، گفت: این کلاهبردار در تحقیقات به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده است.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد با رعایت نکات پیشگیرانه و توجه به توصیه‌های پلیسی در دام افراد سودجو گرفتار نشوند.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر