گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: تعاون باید سکوی ارتقاء و پیشرفت اقتصاد باشد

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: تعاون باید سکوی ارتقاء و پیشرفت اقتصاد در استان باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی امروز هفدهم شهریور در دیدار با مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، اظهار کرد: بخشی از اقتصاد ما در قانون اساسی به شکل تعاونی تعریف شده است.

وی با بیان این‌که تعاون باید سکوی ارتقا و پیشرفت اقتصاد باشد، عنوان کرد: تعاونی باید راهی برای رسیدن به عدالت اجتماعی و اقتصادی که باعث می‌شود نجیب‌ترین اقشار جامعه که کارگران هستند در فضایی تمن و به دور از مخاطرات وظیفه خود را انجام دهند.

شاهرخی افزود: ترویج کار جمعی به فرهنگ سازی نیاز دارد این درحالی است که ما در کارهای علمی نیز عادت به کار فردی داریم که باید اصلاح شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تأکید کرد: اگر بتوانیم با استفاده از ظرفیت جوانان، تعاون‌گران و نخبگان سپاه اقتصاد تعاون را تشکیل دهیم می‌توانیم راهی برای برونرفت از اوضاع اقتصادی فعلی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: اقتصاد مرکب است از سرمایه گذاری، کارفرما، کارگر و کارگزاران خوش فکر و نوآور، اگر این چرخه شکل بگیرد یک اقتصاد و تعاون سالم و پویا خواهیم داشت.    

شاهرخی با تأکید بر این‌که ما در کشور و استان مشکل حل ناشدنی نداریم، افزود: درهمین استان خاک حاصلخیز، آب فراوان، معاون، گیاهان دارویی، نفت، باغات، دامپروری و سنگ داریم که باید از آن ها استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان متولی امر کار باید مشخص کندکه در سال جاری چه تعداد اشتغال ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر