گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: معرفی بیش از ۳۱ هزار نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا

ایسنا/لرستان معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۳۱ هزار و ۳۶۹ نفر برای در استان دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا معرفی شده‌اند.

عظیم سالاری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بروجرد که امروز ۱۶ شهریورماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در لرستان ۳۱ هزار و ۳۶۹ نفر در قالب ۲۵ هزار پرونده برای دریافت تسهیلات شاغلان و کارفرمایان مشاغل آسیب‌دیده از کرونا معرفی شده‌اند.

وی تصریح کرد: برای ۲۵ هزار پرونده برای تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا ۶۹۶ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: ۱۴ رسته با ۷۸۰ زیر رسته مشمول دریافت تسهیلاتی مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در استان هستند.

سالاری اضافه کرد: تاکنون ۹۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در استان پرداخت شده است که لرستان رتبه پنجم را در کشور دارد.

وی بیان کرد: ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تاکنون به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در بروجرد پرداخت شده است و در حال حاضر ۲۱ میلیارد ۲۰۰ میلیون طرح در بانک‌ها داریم و بیش از ۳۷ میلیارد تومان طرح جدید شناسایی و به بانک‌ها معرفی خواهند شد.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: ۸۳ طرح اشتغال روستایی با ۱۸۶۳ مورد اشتغال با ۱۰۳ میلیارد تومان از بانک‌ها در بروجرد برگشتی داشته‌اند.

سالاری عنوان کرد: با توجه به آسیب‌های اقتصادی ناشی از کرونا، انتظار می‌رود بانک‌ها پرداخت تسهیلات کرونا در اولویت قرار داده و در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر