گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل زندان‌های لرستان: کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می‌انجامد

ایسنا/لرستان مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می‌انجامد.

عبدالمجید کشوری در دیدار با دادستان مرکز لرستان که امروز ۱۶شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: برنامه‌های اصلاحی و تربیتی در کنار نظارت‌های کاربردی امنیتی مستمر، دو اولویت مهم در اجرای برنامه‌های زندانبانی هستند.

وی تصریح کرد: عمیقاً معتقدیم که هرچه سطح مشارکت‌ها و تعاملات مجموعه دادستانی و زندان‌ها ارتقاء یابد شاهد ارائه خدمات ارزنده‌تری به زندانیان و خانواده‌های آن‌ها خواهیم بود که این خود از مصادیق بارز حقوق شهروندی است.

عضو شورای قضایی استان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مطلوب و رسیدگی به وضعیت زندانی طبیعتاً رضایتمندی را به همراه داشته که این خود به ارتقاء ضریب امنیت زندان و حتی جامعه کمک می‌کند.

کشوری ادامه داد: علاوه بر اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی، اقدامات مؤثری در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و حرفه‌آموزی در دست اجراست که پیش‌بینی می‌شود برآیند این مجموعه اقدامات، اتفاقات خوبی را برای زندان‌ها رقم خواهد زد.

داریوش شاهون وند دادستان مرکز لرستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه اقدامات انجام شده در زندان‌های استان اظهار کرد: مبحث امنیت در زندان‌ها در بخش‌های مختلفی مورد طرح است که با تدبیر و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود می‌توان این ضریب را افزایش داد.

وی خاطرنشان کرد: هرچند حضور قضات در زندان‌ها در مقایسه با سنوات گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده اما با برنامه‌ریزی که ارائه خواهد شد به‌زودی شاهد افزایش کمی و کیفی حضور قضات در زندان‌ها خواهیم بود.

داستان مرکز لرستان تصریح کرد: هرچه تعامل بین دو مجموعه افزایش یابد طبیعتاً خدمات مطلوب‌تری نیز به زندانی ارائه خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر