گروه رسانه‌ای «لرستان»

آخرین وضعیت 6 پروژه مهم حوزه راه در لرستان

وحید کرم الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی لرستان در حال حاضر به دنبال تکمیل ۶ پروژه بزرگ در حوزه راه استان است.

وی با بیان اینکه طول این پروژه‌ها در مجموع ۵۰۷ کیلومتر است، افزود: چهار خطه خرم‌آباد_بروجرد مهم‌ترین طرح از میان این ۶ پروژه بوده که طول آن ۱۰۰ کیلومتر است.

معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سال‌های گذشته آغاز و در حال بهره‌برداری است. 

کرم الهی با اشاره پروژه جاده خرم‌آباد به پلدختر تصریح کرد: محور خرم‌آباد -پلدختر ۹۵ کیلومتر بوده که وزارت راه و شهرسازی برای سرعت بخشیدن به اجرای آن برنامه‌ای را تنظیم کرد تا این محور در چهار قطعه با ایمنی بیشتر و فاصله مناسب از رودخانه  بازسازی شود.

وی خاطرنشان کرد: قطعه اول و چهارم این پروژه در حال حاضر در حال اجرای عملیات هستند و مطالعات قطعات دوم و سوم نیز در دست اقدام است.

معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: چهار خطه ازنا _ شازند ۷۰ کیلومتر است که ۳۵ کیلومتر آن در لرستان با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد در حال انجام است. در حال حاضر ۱۰ کیلومتر از این محور زیر بار ترافیک رفته و امسال ۵۰ درصد چهار خطه ازنا _شازند به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر