گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس: ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد زمینه توسعه شهرستان را فراهم می‌کند

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد زمینه رشد و توسعه شهرستان را فراهم می‌کند.

فاطمه مقصودی در دیدار با صنعتگران و فعالان اقتصادی بروجرد که امروز دهم شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: بروجرد از برخی زیرساخت‌های اصلی برخوردار نیست و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شرق به غرب می‌تواند این شهرستان را در مسیر توسعه قرار دهد.

وی تصریح کرد: در حوزه صنعت نیز برخی بی‌مهری‌ها به این شهرستان شده که باید با تلاش مستمر و همکاری بین‌بخشی در این مسیر به رفع مشکلات برداشته شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در حوزه آب و سدها نیز باید فکر اساسی داشته باشیم و ایجاد سد آبسرده می‌تواند بروجرد را از مشکلات تامین آب شرب نجات دهد.

مقصودی در خصوص دانشگاه علوم‌پزشکی بروجرد نیز گفت: ایجاد این دانشگاه می‌تواند علاوه بر توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استان، زمینه رشد و توسعه بروجرد را در این زمینه میسر کند.

وی اضافه کرد: باید با همدلی و همراهی بین‌بخشی و کمک همه دستگاه‌ها در راستای خدمات‌رسانی به مردم تلاش کنیم تا بتوانیم زمینه رشد و توسعه استان و شهرستان را فراهم‌ کنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر