گروه رسانه‌ای «لرستان»

شور و شعور حسینی در عزاداری‌های امسال با هم جمع شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه‌های نماز جمعه پلدختر اظهار داشت: چهارشنبه گذشته شاهد برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در پلدختر بودیم و مصوباتی در راستای بازسازی و جبران خسارات سیل به زیرساخت‌های این شهرستان تصویب و برای اجرای آن قول مساعد داده شد. 

وی افزود: در این جلسه، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به آن دسته از سیل زدگان که تکمیل منازل آنها ناقص مانده، راه اندازی چهار ایستگاه پمپاژ که در سیل تخریب شدند و تسریع در راه‌اندازی پل‌ها و راه‌های شهری و روستایی آسیب دیده از سیل مصوب شد. 

امام جمعه پلدختر گفت: این مصوبات که قول مساعد در اجرایی کردن آنها داده شده ،برای مردم پلدختر امیدوار کننده است و منتظر عملیاتی و کاربردی شدن آنها هستند تا به عینه آن را ببینند.

وی از اهتمام جدی عزاداران و مجموعه هیات‌های مذهبی در شهر و روستای پلدختر به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا در برگزاری مراسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، تقدیر کرد و گفت: عزاداری‌های امسال نشان داد که شور و شعور حسینی با هم جمع شده‌اند که این مسئله مایه مباهات است. 

موسوی به دیدار هیات دولت بامقام معظم رهبری اشاره و یادآورشد: در این دیدار مقام معظم رهبری بر ادامه خدمت دولت با جدیت، تاکید کرد؛ و از آنها خواست به وعده‌های داده شده مانند تکمیل 6 هزار واحد مسکن تا پایان عمر کاری جامه عمل بپوشانند.

وی با بیان این که بیشتر توصیه‌های مقام معظم رهبری اقتصادی و مطالبات مردم است ،افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار، سیاست پالایشگاه سازی را به دولت گوشزد کردند که به جد آن را دنبال کنند.

امام جمعه پلدختر با تقدیر از دولتمردان به خاطر افتتاح یکسری طرح‌ها در هفته دولت در شهرستان، گفت: کلام مقام معظم رهبری نه تنها خاص هیات دولت بلکه به استان‌ها و مقام‌های دولتی در بدنه دولت نیز صدق می‌کند و باید تلاش خود را در این سال پایانی مضاعف و با جدیت به خدمات خود ادامه دهند.

وی به سفر مدیرکل آژانس هسته‌ای به ایران اشاره کرد و افزود: آمریکایی‌ها پس از دو شکست پی در پی در شورای امنیت در صدد جبران آن برآمدند و در مواجهه با آن طرحی را مجدد پیرامون بازکردن مسایل هسته ای ایران مطرح کردند.

موسوی یادآورشد: شفاف سازی از سوی هیات دیپلماسی ایران برای بستن دهان کثیف آمریکایی‌ها در جریان سفر مدیرکل آژانس هسته‌ای به ایران فرصت است اما نباید مردم ما پس از هر زیاده خواهی آمریکا منتظر دفاع آژانس و نباید چشم به دهان آژانس باشیم که خوشبختانه مانند همیشه دستگاه دیپلماسی ایران خوب عمل کرد و شیطنت‌ها را با موضع هوشمندانه و شفاف سازی پاسخ دادند که قابل تقدیر است.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر