گروه رسانه‌ای «لرستان»

پرداخت تسهیلات به سیل زدگان پلدختر بسیار ضعیف است

به گزارش خبرنگار فارس ازپلدختر، حجت الاسلام سید محسن موسوی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان در شهرستان پلدختر، اظهار داشت: پرداخت تسهیلات به سیل زدگان پلدختر بسیار ضعیف است و علیرغم قول مسوولان مبنی بر پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات به آنها، اما بانک عامل این تسهیلات در پلدختر شعبه ای ندارد و به مردم سخت گیری می‌شود.

امام جمعه پلدختر گفت: پرداخت وام بنیاد برکت به بسیاری از روستاییان سیل زده پلدختر متوقف شده،که با توجه به ایجاد توقع در مردم و دغدغه آنها، انتظار می‌رود وقتی مسئولان قول پرداخت تسهیلات به مردم می‌دهند، پای آن بمانند و سقف زمانی را برای آن مشخص کنند.

وی با اشاره به هفته دولت، خطاب به مدیران کل استان لرستان افزود: انتظار می‌رود یادداشت‌هایی که روی میزتان است، عملیاتی شود، تا مردم از آخرین هفته دولت فعلی، خاطره خوشی داشته باشند.

موسوی بر تعیین تکلیف کامل و پایان دادن به دغدغه‌های اهالی سیل‌زده روستای ملاوی تاکید و یادآورشد: مشکل سیل زدگان روستای ملاوی به معضلی در شهرستان تبدیل شده که نیاز به ورود جدی مسئولان و تعیین تکلیف دارد.

امام جمعه پلدختر گفت: با توجه به احادیث و روایات، امنیت لازمه زندگی بشریت است که در پلدختر این مهم از سوی یک سری افراد به مخاطره افتاده و رفع آن نیازمند ورود جدی و قوی نیروی انتظامی است.

وی افزود: این درحالی است که  شهرستان آسیب دیده از سیل پلدختر نیاز به جذب سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت و اشتغال دارد.

موسوی به ریاست ستاد کرونا از سوی استاندار لرستان اشاره کرد و افزود: استاندار در این زمینه زحمات زیادی کشیده، اما پیشنهاد می‌شود، در پایان هر ماه در راستای مشوقی برای مردم، شهرستانی راکه عملکرد موفقی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته،اعلام، رتبه بندی و معرفی شود.

انتهای پیام/
 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر