گروه رسانه‌ای «لرستان»

مجوز تاسیس شهرداری منطقه ۳ بروجرد صادر شد

رئیس شورای شهر بروجرد از موافقت وزارت کشور برای تاسیس منطقه ۳ این شهرداری خبر داد

رئیس شورای شهر بروجرد از موافقت وزارت کشور برای تاسیس منطقه ۳ این شهرداری خبر داد.

فریبرز محسنی اظهار کرد: با تصویب شورای شهر و پیگیری‌های شهردار بروجرد، وزارت کشور در واپسین روزهای سال ۹۸ با تاسیس شهرداری منطقه ۳ موافقت کرد.

وی با اشاره به اینکه منطقه ۳ شهرداری بروجرد شامل شهرک اندیشه و شهرک‌های اطراف آن است، افزود: از جمله مزایای تاسیس منطقه جدید شهرداری می‌توان به ارائه خدمات بهتر به شهروندان، ارتقای شهرداری شهر در بین شهرداری‌های کشور، صرفه‌جویی و تسریع در کارهای اداری مربوط به شهرداری، جلوگیری از ترافیک شهری و سفرهای غیرضروری ساکنان شهرک به مرکز شهر، جذب تسهیلات و سرمایه‌گذار، استقلال امور اداری و خدماتی در مناطق مختلف شهر، استفاده بهینه از پرسنل شهرداری و … اشاره کرد.

محسنی در مورد حقوق کارکنان شهرداری بروجرد نیز بیان کرد: حدود ۶۵ درصد از ۱۱۵۰  پرسنل شهرداری بروجرد هم اکنون هیچ طلبی از شهرداری ندارند، سی درصد فقط حقوق اسفندماه را معوقه دارند و تنها پرسنل سازمان حمل و نقل به دلیل از دست دادن درآمد خود در اثر تعطیلی، ۳ ماه حقوق معوقه دارند.

رئیس شورای شهر بروجرد تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد شهردار در ایجاد انضباط مالی در مجموعه خود بسیار قابل توجه و شایسته قدردانی است که بروز شدن بخش اعظم حقوق کارگران شهرداری پس از سال‌ها نویدبخش روزهای خوب برای ارائه خدمات شایسته به شهروندان فرهیخته بروجردی است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر