گروه رسانه‌ای «لرستان»

ساعات کاری فروشگاه‌های بزرگ در لرستان افزایش می‌یابد

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از افزایش ساعات کاری فروشگاه‌های بزرگ در این استان خبر داد

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از افزایش ساعات کاری فروشگاه‌های بزرگ در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین دالوند امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت مقابله همه جانبه با این بیماری و در راستای جلوگیری از ازدحام در بازار با تصمیم ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا تعطیلی اصناف غیر ضرور در دستور کار قرار گرفته است.

وی، ادامه داد: در همین راستا در روزهای گذشته با دستور مقام قضائی شاهد تعطیلی اصناف غیر ضرور در سطح استان بوده ایم و اصنافی که از قانون پیروی نکنند بر اساس ضوابط با آن‌ها برخورد خواهد شد.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به اینکه اصناف ضروری همچون عرضه‌کنندگان محصولات بهداشتی و مواد غذایی بدون هیچ‌گونه محدودیتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، افزود: واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای اساسی و بهداشتی مردم به صورت مستمر به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

دالوند، عنوان کرد: در همین راستا با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هیچ‌گونه کمبود کالایی در سطح استان وجود ندارد و مردم نگرانی در این امر نداشته باشند.

وی، اظهار داشت: در راستای خدمات‌رسانی به هم استانی‌ها، مراکز عرضه‌کننده کالاهای اساسی در ایام تعطیلات پایان سال بدون هیچ‌گونه تعطیلی و وقفه به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به افزایش ساعات کاری فروشگاه‌های بزرگ در سطح استان، افزود: طی جلسات برگزار شده با نمایندگان فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای مقرر شد تا این مراکز در ایام تعطیلات بدون هیچ‌گونه وقفه به فعالیت خود ادامه داده و ساعات کاری آنها نیز از ۸ صبح تا ۲۴ افزایش پیدا کند.

دالوند ادامه داد: در راستای زنجیره سازی کالاهای اساسی نیز هیچ‌گونه مشکلی نداریم و ۳۳۰۰ تن شکر، ۴۲۰۰ تن برنج، ۲۸۰ تن گوشت منجمد، مرغ منجمد ذخیره‌سازی و در حال توزیع بوده و هیچ‌گونه کمبودی در سطح استان نداریم.

وی با اشاره به ذخیره سازی میوه شب عید در استان، گفت: با هماهنگی صورت گرفته پرتغال و سیب در استان خریداری و ذخیره شده و به مباشران شهرستان‌ها و شهر خرم آباد ابلاغ شده و مرحله توزیع در حال انجام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر