گروه رسانه‌ای «لرستان»

مربی بانو در حد سیده الهام حسینی نداریم

رئیس هیات وزنه‌برداری لرستان می‌گوید: مربی خانم در حد سیده الهام حسینی نداریم

رئیس هیات وزنه‌برداری لرستان می‌گوید: مربی خانم در حد سیده الهام حسینی نداریم.

سید علی شاهرخی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با اینکه مدت زیادی از آغاز فعالیت بانوان وزنه‌بردار کشور نگذشته اما لرستانی‌ها در این بخش فعالیت خوبی داشته‌اند.

وی ادامه داد: در رقابت‌های قهرمانی کشور همواره بانوان ورزشکار لرستانی درخشیده‌اند و نخستین مدال تاریخ بانوان ایرانی این رشته را نیز سیده الهام حسینی اهل شهرستان دورود، کسب کرده است.

شاهرخی با اشاره به اینکه مربی بانوان در شهرستان‌های فعال داریم، تاکید کرد: این مربیان در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده‌اند اما مشکل ما این است که مربی در حد خانم حسینی نداریم و مربی حرفه‌ای شدن نیاز به کار بیشتر دارد که زمان می‌برد.

رئیس هیات وزنه‌برداری لرستان با اشاره به اینکه در شهرستان‌های خرم‌آباد، دورود، الیگودرز، ازنا و بروجرد بانوان وزنه‌بردار فعال هستند، افزود: در بخش آقایان نیز این پنج شهرستان فعالیت دارند و با اینکه پیگیری‌های زیادی برای فعال کردن شش شهرستان دیگر استان داشته‌ایم اما خیلی راغب نیستند و همکاری نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در بخش آقایان مربیان خوبی داریم، اضافه کرد: لرستان از نظر استعداد مشکلی در این رشته ندارد و با فراهم کردن زیرساخت‌ها می‌توانیم افتخارات بیشتری کسب کنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر