گروه رسانه‌ای «لرستان»

کاندیداهای مجلس از راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی جلوگیری کنند

دادستان مرکز لرستان، تاکید کرد: کاندیداهای مجلس از راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی در سطح شهر جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید رازانی امروز شنبه در همایش توجیهی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خرم آباد در سخنانی با تاکید بر ضرورت رعایت قانون از سوی داوطلبان انتخابات مجلس، اظهار داشت: در ایام تبلیغات لازم است که کاندیداها قانون را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس قانون هر گونه دیوار نویسی، راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی ممنوع است، عنوان کرد: شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها می‌توانند با استفاده از امکانات محلی، مکان‌های مناسب ثابت و سیار برای انجام کار تبلیغاتی کاندیداها تعیین کنند.

دادستان مرکز لرستان با بیان اینکه بر اساس قانون، نوشتن و ارسال مطالب خلاف واقع، دیوار نویسی، تبلیغ علیه نامزدهای دیگر و… تخلف است، عنوان کرد: انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی خارج از زمان قانونی، نیز تخلف محسوب می‌شود.

رازانی با بیان اینکه از هم اکنون برخی از کاندیداها دیوار نویسی را شروع کرده اند، گفت: دیوار نویسی حتی در زمان تبلیغات مجاز، خلاف قانون است و این در حالیست که برخی داوطلبان از همین الان اقدام به این کار می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه کاندیداها از راه اندازی کاروان‌های تبلیغاتی جلوگیری کنند، افزود: خیابان‌ها به اندازی کافی تنگ و باریک هستند، تعدادی از پل‌ها نیز در جریان سیلاب تخریب شدند و اگر قرار باشد کاروان‌های تبلیغاتی کاندیداها را هم در سطح شهر داشته باشیم، ترافیک شهر قفل می‌شود.

دادستان مرکز لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه کاندیداها در روز اخذ رأی، جلوی شعب اخذ رأی تجمع ایجاد نکنند، گفت: همچنین کاندیداها از انجام تبلیغات در جلوی شعب اخذ رأی جلوگیری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر