گروه رسانه‌ای «لرستان»

فیلم سینمایی «مکانی ساکت» در خرم‌آباد نمایش داده می‌شود + لینک خرید بلیت

در حاشیه یک کارگاه روانشناسی، فیلم «یک مکان ساکت» اکران می‌شود

کارگاه کارگاه آشنایی با ریشه‌ها و مفاهیم ترس‌های بصری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه رسانه‌ای 《لرستان》، سازمان مردم‌نهاد آواخت این کارگاه را پنج‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰ در خرم‌آباد برگزار می‌کند.

در حاشیه این کارگاه، فیلم سینمایی خارجی «یک مکان ساکت» برای حضار پخش می‌شود.

پیش از این، انجمن آواخت فیلم‌های «جوکر 2019» و «وال-ئی» را به نفع کودکان در خرم‌آباد اکران کرده بود.

انجمن آواخت فیلم جوکر را کجا نمایش می‌دهد؟

محل برگزاری کارگاه، دفتر سازمان مردم‌نهاد آواخت به آدرس: خرم‌آباد، غرب دریاچه کیو، کوی جهادگران، بعد از جهاد دانشگاهی و قبل از پمپ بنزین، نبش خیابان صدرا است.

برای شرکت در این کارگاه، لازم است بلیت تهیه کنید.

چگونه بلیت تهیه کنیم؟

توجه:

  • درآمد این رویداد برای اهداف انجمن آواخت (حمایت کودکان کار خرم‌آباد و توانمندسازی بانوان سرپرست خانواده) هزینه می‌شود
  • تصویر فاکتور بلیت رزروشده را نزد خود نگه دارید
  • در صورت بروز مشکل در روند رزرو بلیت، به شماره 09168899980 در تلگرام یا واتساپ پیام بفرستید
  • لطف کنید برای رعایت نظم رویداد، 10 دقیقه زودتر از آغاز کارگاه یعنی ساعت 16:20 در محل دفتر حضور داشته باشید

درباره‌ی فیلم «یک مکان ساکت»

خلاصه داستان:

خانواده‌ای از ترس یک نیروی ناشناخته اهریمنی در خانه‌ای مجزا و در سکوت مطلق زندگی می‌کنند. چرا که این موجود اهریمنی به هر صدایی واکنش نشان می‌دهد و به دنبال منبع آن صدا می‌رود و او را شکار می‌کند.

خلاصه نظر منتقدان:

Justin Chang:

ذت تماشای این فیلم در آن است که افرادی را می‌بینیم که مجبورند سریع برای موقعیتی فکر کنند و تصمیم بگیرند. تا پایان فیلم که شاید تصویر متفاوتی از نمونه‌های رایج این‌گونه فیلم‌ها می‌بینیم، فیلم همچنان بر روی هوشمندی خود حساب ویژه‌ای باز کرده است و بیننده را هر لحظه در حالت آماده باش نگه می‌دارد.

:Jeannette Catsoulis

در تصویری که فیلم از دنیای خود تصویر می‌کند، دنیایی که در آن ناخنی پوسیده و کنده شدن آن به اندازه انفجاری ناگهانی مخرب است و بینندگان همچون شخصیت‌های درون فیلم، بیش از اینکه به دست موجودات مخرب کشته شوند از استرس جان سالم به در نمی‌برند، «یک مکان ساکت» اثر عالی‌ای است!

:A. A. Dowd

فیلم‌های ترسناک معمولاً معمولاً بر روی سکوت مرگبار فضا و صداهای ناهنجار مانور می‌دهند. «یک مکان ساکت» این استراتژی را به مرحله‌ای افراطی می‌برد؛ شخصیت‌ها و بینندگان را در فضایی کاملاً ساکت قرار می‌دهد در حالی که همه تنها منتظر کوچک‌ترین صدایی هستند تا شروع به فرار کنند. این فیلم صدا را که یکی از اصلی‌ترین عناصر سینماست تبدیل به تهدیدی بزرگ می‌کند.

Robert Abele:

در طول ترس‌هایی که در این اثر تجربه می‌کنید، پیام‌های زیبایی درباره‌ عشق خانوادگی، ارتباط بین افراد و فداکاری وجود دارد که برای همچین فیلمی کافی به نظر می‌رسند تا فیلمی این چنین را کمی عمیق‌تر بکنند.

Owen Gleiberman:

«یک مکان ساکت» تجربه‌ای جدید و تازه در این ژانر است که به لحاظ تکنیکی هم به دستاورد مورد نظر خود رسیده است. فیلم با صحنه‌های ترسناک خوبی همراه شده است اگرچه کمی زیاد از حد به سبک خود متکی شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر