گروه رسانه‌ای «لرستان»

بازیگر لرستانی نقش «نازگل» سریال ستایش را بیشتر بشناسید

لاله مرزبان در تاریخ ۲۹ دی ماه سال ۱۳۷۲ در شهر ازنا لرستان به دنیا آمده است.

او اکنون در زمینه بازیگری در سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. رشته تحصیلی وی، حسابداری است و لیسانس این رشته را دارد.

جایگزینی به جای حدیث میرامینی در ستایش ۳

در سریال ستایش ۲ نقش نازگل (دختر ستایش) را حدیث میرامینی بازی می‌کرد. اما در ستایش ۳ لاله مرزبان به جای خانم میرامینی در نقش نازگل بازی می‌کند.

شروع به کار

مرزبان کارش را ابتدا با تئاتر و از طریق مدرسه شروع کرد. سپس او به صورت حرفه‌ای تر کار تئاتر را دنبال کرد. در سال ۱۳۸۸ یعنی زمانی که تنها ۱۶ سال داشت، با ایفای یک نقش کوچک در سریال هوش سیاه، تجربه‌ای کسب کرد. لاله مرزبان بعد از تمام‌کردن دانشگاه، در دوره‌های آزاد بازیگری دانشگاه تهران شرکت کرد.

اولین کار حرفه‌ای

در سال ۱۳۹۵ لاله مرزبان طی یک فراخوان در فیلم سینمایی زیر سقف دودی به کارگردانی پوران درخشنده و در نقش کیانا ایفای نقش کرد. در این سینمایی بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی و آزیتا حاجیان حضور داشتند.

بعد از این کار او برای بازی در نقش آفرین در سریال آنام انتخاب شد. این فیلم در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی جواد افشار ساخته شد. سریال آنام باعث شد لاله مرزبان به خوبی دیده شود.

درباره‌ی سریال ستایش

ستایش مجموعه‌ای تلویزیونی در سه فصل به کارگردانی سعید سلطانی و به قلم سعید مطلبی است. به گفته کارگردان و بازیگران مجموعه، بانی و طراح این سریال ایرج قادری بوده‌است. البته در ساخت این سریال از فیلم واکنش پنجم اثر تهمینه میلانی اقتباس های فراوانی شده است.

پخش ادامه این سریال پس از فصل دوم بعلت آنچه که «سطح پائین کیفیت» خوانده می‌شد، پس از مدت کوتاهی با دستور عزت‌الله ضرغامی رئیس وقت صدا و سیما زودتر از آنچه تصور می‌شد، متوقف شد و بنا گردید تا تولید سریال یا بطور کامل متوقف شود یا مورد باز تدوین قرار گیرد.

تصویربرداری فصل سوم سریال از فروردین ۱۳۹۷ آغاز شد و در اسفندماه بپایان رسید. اکثر بازیگران این سریال در فصل سوم تغییر کردند. بازیگران جدید سریال کیهان ملکی، مریم خدارحمی، محمدرضا داوودنژاد، اسدالله یکتا، کمند امیرسلیمانی، مهتاج نجومی، بهزاد خداویسی، اکرم محمدی، رسول نجفیان، لاله مرزبان و… هستند. فصل سوم سریال که قرار بود بعد از ماه رمضان ۱۳۹۸ پخش شود به تعویق افتاد. پخش فصل سوم از ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه شروع شد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر