گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرهنگ و ارشاد لرستان نیازمند مدیری تحول گرا و درون سازمانی

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک مجموعه پیچیده است، همت والا در این عرصه نیاز است. و با توجه به زیر مجموعه های متنوع و نهادهای اقماری متعدد این اداره کل برای پیشبرد اهداف باید پشتکار فراوان داشت.   هنر پیشران فرهنگ است و توجه به این مهم و زیر مجموعه های آن ارتقای فرهنگی را […]

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک مجموعه پیچیده است، همت والا در این عرصه نیاز است. و با توجه به زیر مجموعه های متنوع و نهادهای اقماری متعدد این اداره کل برای پیشبرد اهداف باید پشتکار فراوان داشت.

 

هنر پیشران فرهنگ است و توجه به این مهم و زیر مجموعه های آن ارتقای فرهنگی را به همراه خواهد داشت.

 

آینده نگری، روحیه جهادی و انقلابی از ویژه گیهای گزینه تصدی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان باشد.

 

این روزها شاهد تغییر و تحولات در حوزه مدیریتی در استان لرستان هستیم.

 

از گوشه و کنار استان شنیده می شود که مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بزودی تغییر پیدا خواهد کرد.

 

براساس شنیده ها، مدیری خارج از مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است بر این مسند تکیه خواهد زد.

 

از دولت مردمی و استاندار ولایی انتظار می رود مدیری خارج از مجموعه وارد بدنه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نکند. زیرا انتقادات بسیاری در این خصوص وارد خواهد شد.

 

خوشبختانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیروهای کارآمد، دلسوز، باتجربه، آنلاین، پای کار و … وجود دارد که می طلبد وزیر محترم و استاندار محترم یکی از این نیروها را به عنوان مدیر کل انتخاب نمایند. تا شاهد رشد، ترقی، پویایی و توسعه فرهنگ و هنر در استان لرستان باشیم.

 

به نظر نگارنده، اگر نیرویی خارج از این مجموعه به عنوان مدیرکل انتخاب شود؛ قطعا شاهد دو دستگی، تفرقه و پسرفت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خواهیم شد.

 

هر چند دکتر فرهاد زیویار استاندار انقلابی در نشست خبری با اصحاب رسانه به صراحت اعلام کردند که برای تغییر مدیران از داخل مجموعه و نیروهای جوان استفاده خواهد کرد. قطعا اصحاب فرهنگ و هنر لرستان منتظر این انتخاب صحیح و معقولانه استاندار محترم هستند.

 

بهرحال انتظار می رود دولت مردمی و استاندار محترم یکی از نیروهای داخلی را در این سمت مهم بگمارد تا شاهد پیشرفت و اتحاد و همدلی در این اداره کل باشیم.

  • نویسنده : علی رحمتی منفرد
  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر