گروه رسانه‌ای «لرستان»

جلوی نقد رسانه‌ها را بگیرید!!!

  تهدید کارمندان توسط نزدیکان گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد!!! چند روزی است افراد نزدیک به گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تماس های مکرر تلفنی به برخی از کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، کارمندان این اداره کل را تهدید می کنند. این درحالی است که دوستان نزدیک […]

 

تهدید کارمندان توسط نزدیکان گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد!!!

چند روزی است افراد نزدیک به گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تماس های مکرر تلفنی به برخی از کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، کارمندان این اداره کل را تهدید می کنند.

این درحالی است که دوستان نزدیک گزینه پیشنهادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فکر می کنند رسانه ها خوراک خود را از اداره ارشاد می گیرند و از کارکنان اداره ارشاد خواسته‌اند که مانع انتشار انتقادات شوند.

حال عدم شناخت و عدم تخصص گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان که فکر می کنند مطالب منتشر شده در رسانه‌ها توسط اداره ارشاد تولید می شود با تهدید کارکنان فکر می کند می تواند فضا را برای خود آرام نماید و حتی خبر از آزادی و استقلال رسانه ندارند.

گزینه‌ای که هنوز نیامده، شعبان بی مخ ها را در اطراف خود جمع کرده است قطعا مدیر توانمندی برای سکانداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نخواهد بود.
✍️امضا محفوظ

  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر