گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرازهایی از وصيت نامه شهيد حيدر شاهوردي

بسم الله الرحمن الرحيم (( هرگز مگوئيد آنانكه در راه خدا كشته شده اند مرده اند، بلكه زنده اند و نزد خداي خود روزي مي خورند .قرآن كريم)) با سلام و درود خدمت آقا امام زمان و نائب برحقش امام خميني و سلام بر تو پدر عزيزم و سلام بر تو مادر مهربانم و سلام […]

بسم الله الرحمن الرحيم
(( هرگز مگوئيد آنانكه در راه خدا كشته شده اند مرده اند، بلكه زنده اند و نزد خداي خود روزي مي خورند .قرآن كريم))
با سلام و درود خدمت آقا امام زمان و نائب برحقش امام خميني و سلام بر تو پدر عزيزم و سلام بر تو مادر مهربانم و سلام بر شما برادران و خواهرانم .
پس از سلام،سلامتي شما را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.
پدر و مادر عزيز! مردن راهي است حق و آدم آخرش بايد بميرد ، ولي چه سعادتي بهتر از اينكه آدم در راه خدا كشته شود.
چنانچه خداوند شهادت را نصيبم كرد خدا را شكر كنيد و براي من ناراحت نباشيد و در مقابل دشمنان اسلام محكم و استوار باشيد و هيچ سستي بخود راه ندهيد.
هميشه پشتيبان امام باشيد و از روحانيت مبارز پشتيباني كنيد ، چرا كه شهادت نصيب همه كس نمي شود، شهادت مخصوص بندگان خوب خداوند است . اگر از من ناراحتي ديده ايد ، از شما طلب آمرزش مي كنم.
اميدوارم كه در پيش خداوند بزرگ رستگار شويد امام را هميشه دعا كنيد و نمازجمعه را فراموش نكنيد، چرا كه دشمنان اسلام از نمازجمعه مي ترسند. كمك به جبهه از ياد نرود.
در پايان سلامتي امام و پيروزي رزمندگان اسلام و نابودي كفار و منافقين را و سلامتي شما را از درگاه خداوند كريم خواستارم. والسلام

  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر