گروه رسانه‌ای «لرستان»

دستگیری باند سارقان اینترنتی در دورود

رئیس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی و دستگیری باند سارقان اینترنتی که با استفاده از دستگاه اسکیمر کارت بانکی شهروندان را کپی و در فرصت مناسب از آنها برداشت می کردند ، خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ، سرهنگ آرش ابراهیمی، رئیس پلیس فتا استان لرستان در این خصوص گفت: وصول چندین پرونده‌ مشابه برداشت غیر مجاز از حساب بانکی شهروندان حکایت از فعالیت باند اسکیمری در استان را داشت.
وی در ادامه گفت: با بررسی تحقیقات میدانی توسط کارشناسان فنی پلیس فتا مشخص شد برداشت های غیر مجاز ازطریق اصل کارت یا کپی آن صورت گرفته است که در اظهارات اولیه شکات معلوم شد اصل کارت در اختیار خودشان بوده و شخصی  دیگری به آن دسترسی ندارد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با پیگیری های کارشناسان پلیس فتا دورود و بررسی سرنخ های بدست آمده باند اسکیمری فعال در این شهرستان مورد شناسایی قرار گرفتند و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شدند.
سرهنگ ابراهیمی گفت: سارقان اینترنتی به بهانه های مختلفی مانند دست فروشی در کنار خیابان اقدام به کپی کارت بانکی شهروندان می نمودند که جهت برداشت از حساب شهروندان در شهرستان های همجوار مانند خرم آباد و بروجرد اقدام به خرید طلاو سکه می کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر