گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون استاندار لرستان: ۱۴۴ پرستار غیربومی در مراکز درمانی بروجرد مشغول فعالیت هستند

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ۱۴۴ پرستار غیربومی در مراکز درمانی شهرستان مشغول فعالیت هستند.

احمد گودرزیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا که امروز ۱۸ شهریورماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: اگر وضعیت شیوع ویروس کرونا و آمار بستری‌شدگان افزایش یابد با کمبود نیرو و امکانات درمانی و بهداشتی روبرو خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با کمبود پزشک در مراکز درمانی روبرو هستیم که در این راستا از پزشک‌های عمومی دعوت کردیم پای کار بیایند که موفق نشدیم.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: ۱۴۴ پرستار غیربومی در مراکز درمانی بروجرد مشغول فعالیت هستند که برای خدمت‌رسانی بهتر به بیماران و کادر درمان غیربومی به شهرهای خود بازگردند و پرستاران بومی در مراکز درمانی شهرستان به کار گرفته شوند.

گودرزیان اضافه کرد: برای تجهیز مرکز زرینکوب این شهرستان ۵۰ تخت از خوابگاه‌های دانشجویی تأمین‌شده و اکنون نیز سه سالن ورزشی برای بستری بیماران کرونایی تهیه و تأمین شده است.

امام‌جمعه بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی نیز در این جلسه، اظهار کرد: در دین ما به‌شدت به طب، بهداشت و درمان اهمیت داده شده است.

وی تصریح کرد: امروزه ما به‌شدت به وجود پزشکان متخصصان پرستاران و کسانی که با جان مردم سرکار دارند نیازمند هستیم زیرا می‌توانند جان مردم عزیز کشورمان را نجات دهند و انصافاً خوب تلاش کردند پزشکان، پرستاران سنگ تمام گذاشتند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر