گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم در مجلس خبر داد: بزرگ‌ترین زمین چمن مصنوعی بروجرد با استانداردهای روز در مسیر بهره‌برداری

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ‌ترین زمین چمن مصنوعی بروجرد با استانداردهای روز در مسیر بهره‌برداری است.

عباس گودرزی امروز ۱۶ شهریورماه، اظهار کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی به عنوان طرح مهم اقتصادی دو بار در کارگروه و دبیرخانه شورای عالی تصویب و در انتظار تائید شورای عالی مناطق ویژه است.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود هرجه سریع‌تر پرونده منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور مطرح و تصویب شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در صورت تحقق، این وعده به‌زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی خواهیم بود.

گودرزی اضافه کرد: با دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پیگیری مطالبات حوزه انتخابیه نشستی برگزار و برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه بیمارستان کوثر و تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از کارخانه شیر خشک و ادامه زنجیره محصولات لبنی اقدامات خوبی انجام شده است.

وی بیان کرد: با توجه به جمعیت جوان بروجرد و نیاز جوانان به اماکن ورزشی پروژه توسعه مجموعه ۱۵ هزارنفری ورزشی کارگران باید هرچه زودتر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: تسریع در اجرای طرح راه‌آهن بروجرد – دورود و اجرای طرح چهارخطه‌ها از جمله محور توره – بروجرد و تکمیل راه‌های روستایی از جمله انتظارات مردم بروجرد است.

گودرزی اظهار کرد: اجرا و تکمیل طراحی کمربندی جدید بروجرد و تعریض جاده آبسرده که به جاده مرگ نام گرفته از دیگر مطالبات مردم بروجرد است.

وی تصریح کرد: بزرگ‌ترین زمین چمن مصنوعی در بروجرد با استانداردهای روز در مسیر بهره‌برداری بوده که اولین زمین چمن مصنوعی با ابعاد بزرگ استاندارد در استان است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر