گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاونی‌ها، زمینه‌ساز پایگاه‌های اقتصادی در کشور هستند

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: معرفی توانمندی‌های بخش تعاون و الگوهای موفق در این بخش می‌تواند زمینه شکل‌گیری پایگاه‌های اقتصادی را فراهم کند.

علی آشتاب، امروز شانزدهم شهریور، در حاشیه شانزدهمین جشنواره انتخاب تعاون‌گران برتر لرستان و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در این دوره سه تعاونی برتر و هفت تعاونی شایسته تقدیر را داشتیم و یک تعاونی نیز در حوزه صنعت ساختمان و بخش خودرو انتخاب کردیم.

وی ادامه داد: ما در این جشنواره هدفمان معرفی الگوهای موفق برای انتقال دانش و تجربه به جامعه هدف و از طرفی بیان موفقیت‌های این تعاونی‌هاست.

آشتاب عنوان کرد: در استان بالغ بر ۲۹۳۶ تعاونی داریم که در بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعت، کشاورزی و … فعالیت می‌کنند و بالغ بر ۳۷ هزار نفر در آن‌ها اشتغال دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، تصریح کرد: معرفی توانمندی‌های بخش تعاون و الگوهای موفق در این بخش می‌تواند زمینه شکل‌گیری پایگاه‌های اقتصادی را فراهم کند و باعث انتقال دانش و تجربه به جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ما شود.

وی افزود: در کنار جشنواره ۲۳ تعاونی را در بخش‌های مختلف اقتصادی با حضور تعاون‌گران و معاون اقتصادی استاندار و رئیس اتاق تعاون استان افتتاح کردیم که ۲۳۲ نفر در این تعاونی‌ها اشتغال دارند و حجم سرمایه‌گذاری در این تعاونی‌ها بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان است.

آشتاب بیان کرد: امیدواریم این اقدام به رشد و توسعه بخش تعاون در استان کمک کند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر