گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس دانشگاه آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره) خبر داد: ارسال ۴۱۸ مقاله به دبیرخانه سومین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین در مهندسی و علوم کاربردی

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی (ره) گفت: ۴۱۸ مقاله به دبیرخانه سومین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین در مهندسی و علوم کاربردی ارسال شد.

حسن مروتی در حاشیه سومین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین در مهندسی و علوم کاربردی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۴۱۸ مقاله به دبیرخانه سومین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین در مهندسی و علوم کاربردی ارسال شد که از این تعداد ۳۷۱ مقاله بعد از انجام مراحل داوری پذیرش شد.

وی تصریح کرد: در این همایش‌ها به‌صورت جدی و روشن به بحث و گفت‌وگو درباره به‌روزترین مسائل مهم نظری و پژوهشی پرداخته می‌شود.

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی (ره) خاطرنشان کرد: از جمله عوامل مؤثر در فرایند توسعه ملی برگزاری همایش‌های علمی است که در آن‌ها بیشتر تبادل اطلاعات دانشمندان و محققان و ارائه نتایج دستاوردهای تحقیقاتی مورد نظر است.

مروتی اضافه کرد: این همایش‌ها فرصتی برای طرح مشکلات ملی در زمینه‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و صنعتی و به دست آوردن راه‌حل‌های تحقیقاتی برای آن‌ها و فراهم آوردن محیطی مناسب برای تبادل اطلاعات و دیدگاه‌های علمی محققان و دانشمندان و گسترش و توسعه فعالیت‌های پژوهشی در کشور است.

وی بیان کرد: در دهه‌های اخیر قلمرو آموزش و پژوهش در مطالعات بین‌رشته‌ای گسترش یافته به‌گونه‌ای که امروزه در بیشتر دانشگاه‌های پیشرو تحقیقات بر پایه پژوهش‌های بین‌رشته‌ای از اولویت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر