گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرماندار شهرستان خبر داد: تشدید محدودیت‌ها و افزایش پایگاه‌های واکسیناسیون در خرم‌آباد

ایسنا/لرستان فرماندار خرم‌آباد از تشدید محدودیت‌ها و افزایش پایگاه‌های واکسیناسیون در این شهرستان خبر داد.

جعفر طولابی در جلسه ستاد کرونای شهرستان خرم‌آباد بر تشدید محدودیت‌ها و سخت‌گیری بیشتر در بحث برگزاری مراسم شادی و عزا و نظارت بیشتر بر مناطق گردشگری و اماکن ورزشی و دیگر اماکن پرازدحام تأکید کرد.

وی با اشاره به وضعیت کرونایی نامناسب استان و شهرستان خواستار توجه بیشتر مردم به توصیه‌های بهداشتی و رعایت بهتر و دقیق‌تر پروتکل‌ها از سوی آنان شد.

فرماندار خرم‌آباد شرکت مردم در مراسمات خاکسپاری را یکی از عوامل مهم انتقال ویروس کرونا دانست و از شهرداری، نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی خواست تا با اجرای محدودیت در تردد افراد و خودروها و صدور برگ جریمه برای خودروهای پارک شده در مسیرهای منتهی به آرامستان‌ها از حضور مردم در این مراسمات جلوگیری نکرده و سازمان تبلیغات اسلامی با مداحان این مراسم‌ها برخورد کند.

طولابی از سازمان ورزش و جوانان و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خواست برخورد قاطع‌تری با متخلفان در این حوزه‌ها خصوصاً تورهای گردشگری، سالن‌های بدنسازی و دیگر فضاهای ورزشی سربسته انجام و متخلفین را سریعاً جهت طی مراحل قانونی به دستگاه قضا معرفی کنند.

وی خواستار تسریع روند واکسیناسیون با جانمایی و برآورد اماکن، امکانات، نیروها و تجهیزات برای ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون از سوی مرکز بهداشت شهرستان شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر