گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم در مجلس خبر داد: فعال شدن کمیسیون رفع تداخل اراضی کشاورزی در بروجرد

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از فعال شدن کمیسیون رفع تداخل اراضی کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

فاطمه مقصودی در نشست مشترک با رئیس و معاونین سازمان جهاد کشاورزی لرستان که امروز دهم شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: با فعال شدن این کمیسیون بسیاری از مشکلات مردم روستاها در خصوص اسناد مالکیت و تصرفات غیرقانونی رفع می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم در اغلب روستاهای شهرستان با مشکلات عدیده‌ای در خصوص سند اراضی، آب کشاورزی، صدور مجوز کاشت و … مواجه هستند که در این جلسه به بررسی رفع این مشکلات پرداخته شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: کمیسیون رفع تداخل اراضی کشاورزی می‌تواند به‌عنوان یک مرجع کامل در رفع مشکلات کشاورزان مؤثر باشد که امیدواریم با همکاری بین بخشی همه دستگاه‌ها، به‌زودی شاهد فعال‌تر شدن این گروه در شهرستان باشیم.

در این نشست، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، مدیر امور اراضی استان، معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی استان، رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان، مدیر صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان، مدیر ثبت اسناد شهرستان و مدیر منابع طبیعی شهرستان حضور داشتند.

همچنین در این نشست، نمایندگانی از روستاهای قرق، طنجور، دره‌مراد، کرکیخان، دهکرد، کمره علیا، والانجرد، گوشه محسن بن علی (ع)، دره‌زاغه، بردبل، دره صیدی و عباس‌آباد حضور داشته که به بیان مسائل و مشکلات روستایی در حوزه جهاد کشاورزی پرداختند.

در پایان این نشست، مقرر شد پس از بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده توسط جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، در اسرع وقت تصمیم‌گیری و مشکلات اهالی رفع شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر