گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار: بیش از ۸۰ درصد برنامه‌های هفته دولت در لرستان افتتاحی هستند

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: بیش از ۸۰ درصد برنامه‌های هفته دولت در استان افتتاحی هستند.

سید موسی خادمی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از ۸ پروژه مربوط به ساختمان‌های اداری فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه استان ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: تعداد زیادی از پروژه‌های اقتصادی و عمرانی استان در اواخر دولت قبل به بهره‌برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: ۱۰۴ پروژه در این هفته افتتاح یا کلنگ زنی شده که از این تعداد ۶۶ پروژه عمرانی و ۳۸ پروژه اقتصادی بوده و جمع کل اعتبارات این پروژه‌ها حدود ۴۷۳ میلیارد تومان است؛ ۱۹۱ میلیارد تومان آن مربوط به حوزه عمرانی و ۲۸۳ میلیارد تومان نیز مربوط به حوزه اقتصادی است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیش از ۸۰ درصد یعنی حدود ۳۸۰ میلیارد تومان این پروژه‌ها افتتاحی است و پروژه‌های کمتری کلنگ زنی شده تا به‌صورت نیمه‌تمام روی دست دولت نماند و سعی کرده‌ایم پروژه‌های نیمه‌تمام گذشته را به نتیجه برسانیم.

خادمی اضافه کرد: تقریباً اکثر پروژه‌های نیمه‌تمام استان در این چند سال به نتیجه رسیده و بخشی از آن‌ها که باقی‌مانده این قابلیت را دارند که در چند ماه آینده به بهره‌برداری برسند.

وی بیان کرد: از جمله پروژه‌هایی که در برنامه امروز به‌طور خاص افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت ساختمان‌های اداری فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تابعه استان بود که ۸ ساختمان اداری با زیربنای ۳۵۰۰ مترمربع و اعتباری حدود ۱۱ میلیارد تومان در پنج شهرستان به بهره‌برداری رسید و تعداد زیادی از بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها صاحب ساختمان اداری شدند و می‌توانند از این امکانات برای خدمت به مردم استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر