گروه رسانه‌ای «لرستان»

شهید غلامرضا بنیادیان: در جلوی مخالفین انقلاب ایستادگی کنید

ایسنا/لرستان شهید غلامرضا بنیادیان در وصیت نامه خود می‌گوید: باکمال میل از حاکمیت و استقرار مکتب نجات بخش اسلام از بذل جان خود دریغی ندارم.

در بخشی از وصیت نامه شهید غلامرضا بنیادیان آمده است: و من نیز در راه عقیده‌ام آگاهانه به جهاد علیه تمامی باطل بر می‌خیزم و چه باک از کشته شدن در راه عقیده‌ام زیرا نوید قرآن است که می‌فرماید ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله اموتا بل احیا عن ربهم یرزقون.

به خدمت سپاه در آمدم شاید بتوانم دینی را که نسبت به ملتم و کشور دارم با ایثار خون خود ادا کنم و از خداوند بزرگ می‌خواهم مرا توفیق دهد تا بتوانم با ایثار خون خویش هر چه بیشتر به امام امت و انقلاب اسلامی خدمت کنم.

من وظیفه خود دانستم که به خدمت سپاه انقلاب اسلامی ایران در آیم.

پس از این رو مادر، خواهران و برادران عزیزیم شما را وصیت می‌کنم که اگر افتخار شهید شدن را پیدا کردم در مرگ من تأسف نخورید و الگویی باشید برای خواهران ومادران و برادران شهیدان دیگر، زیرا انسانی که ازمادر متولد می‌شود عاقبت خود خواهد مرد وچه افتخار بزرگی که چگونه مردن را خود انتخاب کنی و من باکمال میل از حاکمیت و استقرار مکتب نجات بخش اسلام از بذل جان خود دریغی ندارم و تا آخرین قطره خون علیه دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی خواهم ایستاد.

و حال که برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی به جبهه می‌روم از خداوند بزرگ می‌خواهم مرا توفیق دهد تا بتوانم با ایثار خون خویش هر چه بیشتر به امام امت و انقلاب اسلامی خدمت کنم و نیز شما را سفارش می‌کنم در صورت شهید شدن من همچنان خط امام و انقلاب اسلامی را دنبال کرده و تا جایی که توان دارید در جلوی مخالفین انقلاب ایستادگی کرده و به گفته‌های امام امت خمینی بزرگ که همانا گفته‌های قرآن و پیغمبر اسلام است عمل کنید.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر