گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: لزوم دید متفاوت به استان‌های کمتر توسعه یافته

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: اعتقاد ما بر این است که استان‌های کمتر توسعه یافته باید متفاوت از استان‌های توسعه یافته دیده شوند.

علی آشتاب، امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان، اظهار کرد: اگر امروز در حوزه‌های اقتصادی در جلسات استانداری گزارشاتی داده می‌شود نقش صندوق به خوبی دیده می‌شود.

وی ادامه داد: ما انتظاری که از مجموعه مدیریت صندوق کارآفرینی کشور داریم این است که به استان‌های کمتر توسعه یافته بیشتر توجه کنند.

آشتاب عنوان کرد: ما سندها و چشم‌اندازهای مختلفی را داریم که برای استان تنظیم شده و همه ظرفیت‌های منطقه را در بخش‌های صنعت، خدمات، گردشگری و … داریم که با تخصیص اعتبارات ارزان قیمت جای کار دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: اعتقاد ما بر این است که استان‌های کمتر توسعه یافته باید متفاوت از استان‌های توسعه یافته دیده شوند.

وی با اشاره به اینکه تسهیل شرایط و پرداخت تسهیلات خیلی مهم است، افزود: یک مقدار در بحث ضمانت‌ها، وثایق و تضامین و دریافت تسهیلات تسهیل ایجاد شود و در خدمت به مردم تسریع شود خوب است.

آشتاب ادامه داد: در سیل ۹۸ بسیاری از مشاغل ما از بین رفت، آقای وزیر دستور دادند ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای استان تخصیص دادند، از بانک کشاورزی که سهم خود را پرداخت نکرد گلایه داریم، هنوز هم پیگیر هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، عنوان کرد: بخشی از اعتبارات سیل که به صندوق کارآفرینی امید و بانک توسعه تعاون ابلاغ شد که تاکنون خوب کار شده و چندین طرح باقیمانده که انتظار داریم با نگاه تسهیل و تسریع به آن‌ها نگاه شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر