گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت خبر داد: کشف ۲۱۵ تُن مرغ گرم قاچاق در لرستان

ایسنا/لرستان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۲۱۵ تن و ۸۱۷ کیلوگرم مرغ گرم قاچاق و خارج از شبکه توزیع از کشتارگاه‌های متخلف سطح استان کشف و ضبط شد.

یوسف مرادی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر حسب گزارش‌های دریافتی و بازرسی‌های انجام شده از کشتارگاه‌های صنعتی مرغ در استان، ۲۱۵ تُن و ۸۱۷ کیلوگرم مرغ گرم قاچاق از هشت کشتارگاه متخلف کشف شد.

وی ادامه داد: پرونده تخلفاتی این واحدها به ارزش ۵۳ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

مرادی اضافه کرد: اوایل مرداد ماه جاری نیز بر حسب گزارش های رسیده و بازرسی های انجام شده از واحدهای صنعتی تولید مرغ گوشتی، سه واحد به دلیل عرضه خارج از شبکه ۱۲۰ تن مرغ زنده متخلف شناخته شدند که پرونده تخلفاتی این واحدها به ارزش بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: واحدهای صنفی و خدماتی متخلف این استان طی سه ماهه ابتدایی امسال ۲۳ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی استان از جمله کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، درج نکردن قیمت، نقض پروتکل های بهداشتی و امتناع از ارائه فاکتور، مراتب را با شماره ۱۲۴ در میان بگذارند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر