گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار لرستان: ‌ رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بهترین هدیه مردم به جامعه پزشکان است

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بهترین هدیه مردم به جامعه پزشکان است.

سید موسی خادمی در نشست با هیئت‌مدیره پزشکان لرستان با تبریک روز پزشک به کادر درمان و پزشکان استان، اظهار کرد: زحمات و تلاش ایثارگران عرصه سلامت همواره با فداکاری و از خودگذشتگی همراه بوده که در روزهای شیوع بیماری کرونا این فداکاری‌ها بسیار بیشتر از گذشته برای مردم نمایان و ارزشمند بود.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی که کشور با بیماری کرونا درگیر شده بهترین نوع تبریک و هدیه به کادر درمان و پزشکان از طرف مردم، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برداشتن بار بیماری از روی دوش این عزیزان است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: باعث افتخار است که هویت تاریخی کشورمان با دانشمندان بزرگی همچون ابن‌سینا و زکریای رازی گره خورده و در سراسر جهان علوم پزشکی با نام این دانشمندان همراه است.

خادمی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت از شهیدان رجایی و باهنر به‌عنوان بزرگ دولتمردان این کشور یاد کرد و ادامه داد: کمتر به یاد داریم که سلامت جمعی در جامعه به خطر افتد که متأسفانه با شیوع بیماری کرونا این اتفاق افتاده و منجر به بروز مشکلات بیشتری در سایر جنبه‌ها نیز شده است.

وی اضافه کرد: پزشکان و کادر درمانی به‌عنوان گروه‌های مرجع، در مواقع بروز مشکلات مورد مراجعه مردم قرار می‌گیرند و این موضوع بیانگر اعتبار این قشر زحمتکش و فداکار است.

استاندار لرستان با تقدیر از زحمات پزشکان و کادر درمان استان با اهدا لوح تقدیر به رئیس دانشگاه علوم پزشکی، به نمایندگی از زحمات جامعه پزشکان استان تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر