گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیر آموزش و پرورش بروجرد: پروژه مهر برای رقم زدن مهری بانشاط و ماندگار برای دانش‌آموزان است

ایسنا/لرستان مدیرآموزش و پرورش بروجرد گفت: پروژه مهر ماحصل خرد جمعی برای رسیدن به غایه القصوی اهداف تعلیم و تربیت و رقم زدن مهری بانشاط، شاداب و ماندگاربرای دانش‌آموزان است.

محمد مهرافزون در مراسم رونمایی از پوستر پروژه مهر سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ که امروز یکم شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم در سال تحصیلی جدید پروژه مهر خلاق، نوآورانه و کاربردی برای ترقی و پیشرفت محیط فیزیکی مدارس و دانش آموزان داشته باشیم.

وی ادامه داد: امسال اقدامات و تمهیدات لازم برای آماده‌سازی مدارس با توجه زیست بوم جدید به مراتب خیلی بیشتر نسبت به سال‌های گذشته باید باشد.

این مسئول تصریح کرد: در مدارس خرد جمعی و ارتباط مدیران با انجمن اولیا و مربیان در راستای تصمیم‌گیری‌های متفکرانه و اصولی در پروژه مهر، میزان مشکلات و موانع را کاهش می‌دهد و سبب تقویت فرایند اجرای پروژه مهر در راستای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید صرف نظر از موقعیت پیش رو یعنی آموزش غیرحضوری یا حضوری و یا آموزش ترکیبی می‌شود.

مدیر آموزش و پروروش بروجرد باتوجه به فعالیت کارگروه‌های هفتگانه ستاد پروژه مهر، خاطرنشان کرد: برنامه‌های مربوط به هریک از این کارگروه‌ها در بازه زمانی خود آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: شعار پروژه مهر امسال شمیم مهر پویا و کوشا است که با در نظر گرفتن این شعار می‌توانیم پویایی، شادابی و فعال بودن مثبت و کارآمدی را در مدارس خود شاهد باشیم.

مهرافزون مهری با نشاط و شادمانی، عزم همگانی در راستای بهترین آموزش در زیست بوم جدید را شعار سال تحصیلی پیش رو دانست.

وی اضافه کرد: در انتخاب این شعار مضامین مهمی همچون قداست ماه مهر و ضرورت وجود شادی و نشاط در میان دانش آموزان در دستیابی به اهداف والای تعلیم وتربیت در نظر گرفته شده است.

این مسئول گفت: باید آموزش و پرورش را به عنوان یکی از دستگاه‌های موثردر امر فرهنگ سازی دانست؛ تمام تلاش ما و دست اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت رساندن خیل عظیم دانش‌آموزان به این اهداف است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر